Elit Plus Şemsiye İmalatçısı., Adana’nın en büyük şemsiye ve şemsiye üreticilerinden biridir. Bölgenin önemli şemsiye üreticilerinden biri olarak kalite, güç ve hizmete odaklanıyoruz. Diğer birçok şemsiye üreticisinin aksine, birinci önceliğimiz, şemsiyelerimizin uzun ömürlü olmasını sağlayan ürünlerimizin dayanıklılığıdır. Şemsiye üreticisi olduğumuz için ürünlerimizi farklı beden, kumaş renkleri, çerçeve çeşitleri ile özelleştirebiliriz. Başlıca ürün çeşitlerimiz cafe şemsiyesi, restaurant şemsiyesi, lüks şemsiye, bahçe şemsiyesi ve plaj şemsiyesidir.

Kafe şemsiyemiz ve restoran şemsiyemiz, oturma alanına mükemmel ve doğal bir gölgeleme sunar, kafe şemsiyemiz ve restoran şemsiyemiz ağırlıklı olarak yan direklere sahiptir, bu da kafe ve restoran sahiplerine daha geniş bir oturma alanı sağlar.  Güçlü şemsiyemiz zorlu hava koşullarına dayanıklıdır, güçlü şemsiye veya ağır hizmet şemsiyesi rüzgarlara karşı güçlü kalmalıdır.

Restoran şemsiyesi ve cafe şemsiyesi müşteri beklentilerine ve mekanların yerleşim düzenine göre çeşitli ebatlarda, kumaş renklerinde üretilebilmektedir. Güçlü şemsiyelerimiz dünya çapında birçok sergide sergileniyor ve şemsiyelerimiz dünya çapında takdir görüyor. Kafe şemsiyesi ve restoran şemsiyesi için daha iyi gölgeleme seçenekleri için akrilik ve olefin kumaş uyguluyoruz ve kumaşlarımız için seçtiğiniz türe göre garanti veriyoruz.

Teleskopik şemsiye kafe ve restoranlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Güçlü ana direği ve nervürleri ile teleskopik şemsiyemiz tutarlı çözümler sunar ve teleskopik özellik, kapatıldığında altındaki kişileri rahatsız etmez. Teleskopik şemsiye, gölgelenmesi gereken büyük alanlar için oldukça yeterli bir çözümdür. Teleskopik şemsiye boyutları 3*3’ten 5*5 metreye kadar başlar, teleskopik şemsiye kolay kullanım için krank sistemine sahiptir.

Menü