Biyoklimatik pergolalarımız ile tüm yıl boyunca her mevsim açık havada yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bioklimatik pergolalar, evinizde doğa ile iç içe olacak yeni bir alan yaratarak, teras ve bahçenizin keyfini çıkarmanızı sağlar. Pergolalar genellikle evlerde, otellerde, restoranlarda ve kafelerde kullanılmaktadır. Bu, inşaat işine ihtiyaç duymadan yaşam alanını artırmak için en iyi çözümdür.

Bioklimatik sistemimizin tavanında bulunan motorlu alüminyum lamel profiller 0 ile 110 derece arasında hareket ettirilebilmekte, bu da ortamın mikroklimatik dengesinin düzenlenmesine olanak sağlamaktadır.

Ortamın doğal havalandırması lamel profillerin hareketi ile sağlanmakta, lamel profillerinden güneş ışınlarını yansıtarak ortamdaki sıcaklık düzenlenmektedir.

Lamel profiller kapalı konumdayken mükemmel bir sızdırmazlık sağlanır ve sizi rüzgar, yağmur ve kardan korur. Bioklimatik pergolamız size her türlü hava koşulunda rahat bir alan yaratacağını garanti eder.

Tasarım: Gölgelendirme sistemlerimiz, her türlü mimariye uygun, minimalist ve modern bir tasarıma sahiptir. Ev, otel ve restoran için ideal teras ve bahçe çözümleri.

Kaliteli yaşam ve sağlık: Sistemlerimiz ile evinizde özgürlüğünüzü artıracağınız kaliteli ve sağlıklı yeni bir alan yaratabilirsiniz. Yılın her mevsiminde dışarıda doğal bir ortamda vakit geçirerek hayatın tadını çıkarabilir ve evde daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Enerji ve maliyet tasarrufu: Odadaki sıcaklığı doğal olarak düzenledikleri için enerji tasarrufu ve maliyet tasarrufu sağlarlar. Ayrıca sizi güneşin, yağmurun, rüzgarın veya diğer doğal koşulların zararlı ışınlarından korur.

Çok yönlülük ve işlevsellik: Pergolalarımız kendi sistemiyle kurulabildiğinden, inşaat işine gerek kalmadan evinizin veya iş yerinizin yaşam alanını artırma şansı verir. Modülerlik seçeneklerinin yanı sıra farklı montaj tipleri de mevcuttur. Bu sayede boyut ve görünüm değiştirilebilir ve her projeye uyarlanabilir.

Kişiselleştirme: Sunduğumuz geniş renk yelpazesinden pergolanızı seçebilirsiniz. Zip perde veya sürgülü pencere gibi diğer ürünlerimizle pergolanızı daha fonksiyonel ve estetik hale getirebilirsiniz.

Su tahliyesi: Alüminyum çatı profillerinin kanallarından kenar profillerine su aktarılır, daha sonra bacaklara aktarılır ve su tahliye edilir.

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bioklimatik Pergola Tanıtım Videosu

Bioklimatik Pergola Referanslarımız

Bioklimatik Pergola Müşteri Yorumu

Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İmalatçı Firma İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü