Bioklimatik pergola güneş ve yağmur koruma sistemleri arasında kesinlikle en modern ve prestijli üründür. Alüminyum profillerden yapılmış güçlendirilmiş hareketli çatıya ve sağlam ve modern bir tasarıma sahip en yeni nesil pergola. Dört mevsim boyunca mekanınızın sorunsuz çalışması için tasarlandı ve tasarlandı. Pergola, elektrik motoru ve uzaktan kumanda yardımıyla çalıştırılır.

Biyoklimatik pergolalar, bina ve cam yüzeylerin aşırı ısınmasını azaltır. Güneş ışınlarının geçişini 140 dereceye kadar farklı açılarda kendiniz ayarlama imkanına sahipsiniz.

Sık tercih edilmesinin sebebi yaz ve kış kullanım imkanıdır. Restoran, kafe ve benzeri yemek mekanları için mükemmel bir seçimdir.

Cam sistemi kullanmak istemediğiniz mekanlarda alternatif olarak kullanılabilir.

Biyoklimatik dikey tentelerin montajı için yüksek dirençli alüminyumdan yapılmış bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Bu pergolaların üç çeşidi vardır: kendi kendini taşıyan (4 sütun), duvara enine asılı (2 sütun), derinlikte duvara asılı (2 sütun).

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bioklimatik Pergola Tanıtım Videosu

Bioklimatik Pergola Referanslarımız

Bioklimatik Pergola Müşteri Yorumu

Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında. Yapım Aşamasında.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İmalatçı Firma İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü